🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sezja White Luxe Area Rug
| Collection: | Sezja |
|---|---|
| Colors: | White, Cream, Beige, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
Select Title
From $65.70
Original: $219.00
-70%Sezja White Luxe Area Rug—
$219.00
$65.70More Images






Sezja White Luxe Area Rug
| Collection: | Sezja |
|---|---|
| Colors: | White, Cream, Beige, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sezja |
|---|---|
| Colors: | White, Cream, Beige, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |























