🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Selcuklu Area Rug - Clearance
| Collection: | Selcuklu |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Black, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Selcuklu Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images









Selcuklu Area Rug - Clearance
| Collection: | Selcuklu |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Black, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Selcuklu |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Black, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |























