🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Seale Area Rug - Clearance
| Collection: | Seale |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown, Sage, Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
$344.70
Original: $1,149.00
-70%Seale Area Rug - Clearance—
$1,149.00
$344.70More Images


Seale Area Rug - Clearance
| Collection: | Seale |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown, Sage, Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Seale |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown, Sage, Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























