
Seadrift Area Rug - Clearance
| Collection: | Seadrift |
|---|---|
| Colors: | Navy, Charcoal, Denim, Gray, Mustard, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
Original: $39.00
-70%$39.00
$11.70More Images






Seadrift Area Rug - Clearance
| Collection: | Seadrift |
|---|---|
| Colors: | Navy, Charcoal, Denim, Gray, Mustard, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Seadrift |
|---|---|
| Colors: | Navy, Charcoal, Denim, Gray, Mustard, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |























