🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Schneider Area Carpet - Clearance
| Collection: | Schneider |
|---|---|
| Colors: | Beige, Burgundy, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Schneider Area Carpet - Clearance—
$69.00
$20.70More Images


Schneider Area Carpet - Clearance
| Collection: | Schneider |
|---|---|
| Colors: | Beige, Burgundy, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Schneider |
|---|---|
| Colors: | Beige, Burgundy, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























