🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Schattdorf Wall Sconce
| Collection: | Schattdorf |
|---|---|
| Colors: | Gold, Clear, White |
| Material: | Fixture: Iron / Shade (Outside): Glass / Shade (Inside): Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Clear |
| Number of Bulbs: | 3 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$41.70
Original: $139.00
-70%Schattdorf Wall Sconce—
$139.00
$41.70Schattdorf Wall Sconce
| Collection: | Schattdorf |
|---|---|
| Colors: | Gold, Clear, White |
| Material: | Fixture: Iron / Shade (Outside): Glass / Shade (Inside): Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Clear |
| Number of Bulbs: | 3 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Schattdorf |
|---|---|
| Colors: | Gold, Clear, White |
| Material: | Fixture: Iron / Shade (Outside): Glass / Shade (Inside): Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Clear |
| Number of Bulbs: | 3 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























