🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Schaefferstown Area Rug
| Collection: | Schaefferstown |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Tan, Gray, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $59.00
Schaefferstown Area Rug—
$59.00
More Images











Schaefferstown Area Rug
| Collection: | Schaefferstown |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Tan, Gray, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Schaefferstown |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Tan, Gray, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























