🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sayer Beige Area Rug - Clearance
| Collection: | Sayer |
|---|---|
| Colors: | Light Purple, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $39.00
Sayer Beige Area Rug - Clearance—
$39.00
Sayer Beige Area Rug - Clearance
| Collection: | Sayer |
|---|---|
| Colors: | Light Purple, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sayer |
|---|---|
| Colors: | Light Purple, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























