🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sasabe Area Rug - Clearance
| Collection: | Sasabe |
|---|---|
| Colors: | Camel, Peach, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Sasabe Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images





Sasabe Area Rug - Clearance
| Collection: | Sasabe |
|---|---|
| Colors: | Camel, Peach, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sasabe |
|---|---|
| Colors: | Camel, Peach, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |























