🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sarona Area Rug - Clearance
| Collection: | Sarona |
|---|---|
| Colors: | Navy |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $39.00
Sarona Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images






Sarona Area Rug - Clearance
| Collection: | Sarona |
|---|---|
| Colors: | Navy |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sarona |
|---|---|
| Colors: | Navy |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























