🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Santoy Thick Luxe Rug
| Collection: | Santoy |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Dark Red, Beige, Dusty Coral |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Santoy Thick Luxe Rug—
$79.00
$23.70More Images






Santoy Thick Luxe Rug
| Collection: | Santoy |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Dark Red, Beige, Dusty Coral |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Santoy |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Dark Red, Beige, Dusty Coral |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























