🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sanne Area Rug
| Collection: | Sanne |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sandstone, Peach, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Sanne Area Rug—
$39.00
$11.70More Images



Sanne Area Rug
| Collection: | Sanne |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sandstone, Peach, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sanne |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sandstone, Peach, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























