🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sang Area Rug
| Collection: | Sang |
|---|---|
| Colors: | Dusty Pink, Tan, Light Purple, Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $49.00
Sang Area Rug—
$49.00
More Images









Sang Area Rug
| Collection: | Sang |
|---|---|
| Colors: | Dusty Pink, Tan, Light Purple, Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sang |
|---|---|
| Colors: | Dusty Pink, Tan, Light Purple, Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 3" |























