🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sandestin Area Rug - Clearance
| Collection: | Sandestin |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Blue, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $77.70
Original: $259.00
-70%Sandestin Area Rug - Clearance—
$259.00
$77.70More Images



Sandestin Area Rug - Clearance
| Collection: | Sandestin |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Blue, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sandestin |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Blue, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.5" |























