🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sancaktepe Premium Wool & Viscose Area Rug - Clearance
| Collection: | Sancaktepe |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 51% Viscose, 49% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Sancaktepe Premium Wool & Viscose Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images






Sancaktepe Premium Wool & Viscose Area Rug - Clearance
| Collection: | Sancaktepe |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 51% Viscose, 49% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sancaktepe |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 51% Viscose, 49% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























