🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sanc Blue/Cream Flatweave Wool Rug - Clearance
| Collection: | Sanctuary |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Sanc Blue/Cream Flatweave Wool Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images








Sanc Blue/Cream Flatweave Wool Rug - Clearance
| Collection: | Sanctuary |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sanctuary |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 2" |























