🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sampagar Area Rug - Clearance
| Collection: | Sampagar |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Dusty Coral, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Sampagar Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images










Sampagar Area Rug - Clearance
| Collection: | Sampagar |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Dusty Coral, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sampagar |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Dusty Coral, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























