🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Saltair Textured Luxe Rug - Clearance
| Collection: | Saltair |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue, Charcoal, Pale Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Saltair Textured Luxe Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images











Saltair Textured Luxe Rug - Clearance
| Collection: | Saltair |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue, Charcoal, Pale Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saltair |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue, Charcoal, Pale Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |























