🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Salona Luxe Black Rug
| Collection: | Salona |
|---|---|
| Colors: | Black, Coral, Mustard, Olive, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Salona Luxe Black Rug—
$59.00
$17.70More Images















Salona Luxe Black Rug
| Collection: | Salona |
|---|---|
| Colors: | Black, Coral, Mustard, Olive, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Salona |
|---|---|
| Colors: | Black, Coral, Mustard, Olive, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























