🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Salina Area Rug - Clearance
| Collection: | Salina |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Burgundy, Gray, Orange, Yellow |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Salina Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images







Salina Area Rug - Clearance
| Collection: | Salina |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Burgundy, Gray, Orange, Yellow |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Salina |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Burgundy, Gray, Orange, Yellow |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























