🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Salida Modern Wool Rug
| Collection: | Salida |
|---|---|
| Colors: | Sage, Charcoal, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $107.70
Original: $359.00
-70%Salida Modern Wool Rug—
$359.00
$107.70More Images











Salida Modern Wool Rug
| Collection: | Salida |
|---|---|
| Colors: | Sage, Charcoal, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Salida |
|---|---|
| Colors: | Sage, Charcoal, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























