🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Saldanha Premium Rug - Clearance
| Collection: | Saldanha |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.65" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.9" |
Select Title
From $69.00
Saldanha Premium Rug - Clearance—
$69.00
More Images



Saldanha Premium Rug - Clearance
| Collection: | Saldanha |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.65" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.9" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saldanha |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.65" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.9" |























