🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Saif Area Rug - Clearance
| Collection: | Saif |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Blue, Aqua, Pink, Pale Blue, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $59.00
Saif Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images









Saif Area Rug - Clearance
| Collection: | Saif |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Blue, Aqua, Pink, Pale Blue, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saif |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Blue, Aqua, Pink, Pale Blue, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























