🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Said Area Rug
| Collection: | Said |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.44" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Said Area Rug—
$69.00
$20.70More Images







Said Area Rug
| Collection: | Said |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.44" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Said |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.44" |























