🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sadleir Indoor & Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Sadleir |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.78" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.78" |
| Fringe Length: | 7" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Sadleir Indoor & Outdoor Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images












Sadleir Indoor & Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Sadleir |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.78" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.78" |
| Fringe Length: | 7" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sadleir |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.78" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.78" |
| Fringe Length: | 7" |























