🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rye Area Rug - Clearance
| Collection: | Rye |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Select Title
From $39.00
Rye Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images







Rye Area Rug - Clearance
| Collection: | Rye |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rye |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |























