🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rydalmere Luxury Ultra Soft Rug - Clearance
| Collection: | Rydalmere |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Teal, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Acrylic |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Rydalmere Luxury Ultra Soft Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images










Rydalmere Luxury Ultra Soft Rug - Clearance
| Collection: | Rydalmere |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Teal, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Acrylic |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rydalmere |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Teal, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Acrylic |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 2" |























