🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ruxton Area Carpet - Clearance
| Collection: | Ruxton |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 20% Polyester, 20% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Ruxton Area Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images




Ruxton Area Carpet - Clearance
| Collection: | Ruxton |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 20% Polyester, 20% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ruxton |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 20% Polyester, 20% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























