🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rust Mair Traditional Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Mair |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Off White, Dark Brown |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Rust Mair Traditional Washable Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images










Rust Mair Traditional Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Mair |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Off White, Dark Brown |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mair |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Off White, Dark Brown |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























