🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rust Catadupa Distressed Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Catadupa |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Rust Catadupa Distressed Washable Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images










Rust Catadupa Distressed Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Catadupa |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Catadupa |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |























