🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Royko Washable Area Rug
| Collection: | Royko |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Royko Washable Area Rug—
$49.00
$14.70More Images




Royko Washable Area Rug
| Collection: | Royko |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Royko |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























