🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Roxobel Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Roxobel |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% NZ Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Roxobel Clearance Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images






Roxobel Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Roxobel |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% NZ Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Roxobel |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% NZ Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























