🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rowley 5x8 Area Carpet - Clearance
| Collection: | Rowley |
|---|---|
| Colors: | Off White, Dark Brown, Black, Medium Gray, Light Purple |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.44" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.44" |
$59.70
Original: $199.00
-70%Rowley 5x8 Area Carpet - Clearance—
$199.00
$59.70More Images


Rowley 5x8 Area Carpet - Clearance
| Collection: | Rowley |
|---|---|
| Colors: | Off White, Dark Brown, Black, Medium Gray, Light Purple |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.44" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.44" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rowley |
|---|---|
| Colors: | Off White, Dark Brown, Black, Medium Gray, Light Purple |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.44" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.44" |























