🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rowdy Carpet - Clearance
| Collection: | Rowdy |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.57" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Rowdy Carpet - Clearance—
$49.00
$14.70More Images




Rowdy Carpet - Clearance
| Collection: | Rowdy |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.57" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.57" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rowdy |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.57" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.57" |























