🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rosthern Blue Marble Rug - Clearance
| Collection: | Rosthern |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Rosthern Blue Marble Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images







Rosthern Blue Marble Rug - Clearance
| Collection: | Rosthern |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rosthern |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























