🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rosslare Area Rug
| Collection: | Rosslare |
|---|---|
| Colors: | Blue, Black, Mustard, Camel, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.37" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Select Title
From $49.00
Rosslare Area Rug—
$49.00
More Images








Rosslare Area Rug
| Collection: | Rosslare |
|---|---|
| Colors: | Blue, Black, Mustard, Camel, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.37" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rosslare |
|---|---|
| Colors: | Blue, Black, Mustard, Camel, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.37" |
| Fringe Length: | 0.4" |























