🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rosman Blue&Beige - Promo Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Rini |
|---|---|
| Colors: | Beige, Anthracite, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 73% Cotton / 27% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $49.00
Rosman Blue&Beige - Promo Washable Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images











Rosman Blue&Beige - Promo Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Rini |
|---|---|
| Colors: | Beige, Anthracite, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 73% Cotton / 27% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rini |
|---|---|
| Colors: | Beige, Anthracite, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 73% Cotton / 27% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























