🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rosetta Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Rosetta |
|---|---|
| Colors: | Black, Gold, Beige |
| Material: | Fixture: Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Gold |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 7' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$69.00
Rosetta Ceiling Light - Clearance—
$69.00
More Images





Rosetta Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Rosetta |
|---|---|
| Colors: | Black, Gold, Beige |
| Material: | Fixture: Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Gold |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 7' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rosetta |
|---|---|
| Colors: | Black, Gold, Beige |
| Material: | Fixture: Glass |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Gold |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 7' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |























