🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ronco Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Ronco |
|---|---|
| Colors: | Denim, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $49.00
Ronco Jute Carpet - Clearance—
$49.00
More Images




Ronco Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Ronco |
|---|---|
| Colors: | Denim, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ronco |
|---|---|
| Colors: | Denim, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























