🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Romoland Area Rug - Clearance
| Collection: | Romoland |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Olive, Yellow, Peach, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $59.00
Romoland Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images









Romoland Area Rug - Clearance
| Collection: | Romoland |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Olive, Yellow, Peach, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Romoland |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Olive, Yellow, Peach, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























