
Romeoville Area Rug - Clearance
| Collection: | Romeoville |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
More Images









Romeoville Area Rug - Clearance
| Collection: | Romeoville |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Romeoville |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























