🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rolf Textured Washable Rug - Clearance
| Collection: | Rolf |
|---|---|
| Colors: | Gray, Black, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Rolf Textured Washable Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Rolf Textured Washable Rug - Clearance
| Collection: | Rolf |
|---|---|
| Colors: | Gray, Black, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rolf |
|---|---|
| Colors: | Gray, Black, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























