🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rockport Area Rug - Clearance
| Collection: | Rockport |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Gray, Blue, Beige, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Rockport Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images







Rockport Area Rug - Clearance
| Collection: | Rockport |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Gray, Blue, Beige, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rockport |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Gray, Blue, Beige, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























