🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rockfield Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Rockfield |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Rockfield Clearance Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images








Rockfield Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Rockfield |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rockfield |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























