🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rockfall Area Rug
| Collection: | Rockfall |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Sage, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Rockfall Area Rug—
$89.00
$26.70More Images












Rockfall Area Rug
| Collection: | Rockfall |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Sage, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rockfall |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Sage, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























