🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rock Pattern Thick Area Rug
| Collection: | Laurencekirk |
|---|---|
| Colors: | Sage, Blue, Tan, Gold, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $69.00
Rock Pattern Thick Area Rug—
$69.00
More Images












Rock Pattern Thick Area Rug
| Collection: | Laurencekirk |
|---|---|
| Colors: | Sage, Blue, Tan, Gold, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Laurencekirk |
|---|---|
| Colors: | Sage, Blue, Tan, Gold, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























