🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rison Area Rug - Clearance
| Collection: | Rison |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $59.00
Rison Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images



Rison Area Rug - Clearance
| Collection: | Rison |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rison |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























