🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rippon Area Carpet - Clearance
| Collection: | Rippon |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Medium Gray, Pale Blue, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Rippon Area Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images



Rippon Area Carpet - Clearance
| Collection: | Rippon |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Medium Gray, Pale Blue, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rippon |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Medium Gray, Pale Blue, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























