🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ripplemead Area Rug
| Collection: | Ripplemead |
|---|---|
| Colors: | Green, Red, Burnt Orange, Navy, Teal, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Ripplemead Area Rug—
$79.00
$23.70More Images















Ripplemead Area Rug
| Collection: | Ripplemead |
|---|---|
| Colors: | Green, Red, Burnt Orange, Navy, Teal, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ripplemead |
|---|---|
| Colors: | Green, Red, Burnt Orange, Navy, Teal, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |























