🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ringwood Area Rug - Promo
| Collection: | Ringwood |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Ringwood Area Rug - Promo—
$59.00
$17.70More Images















Ringwood Area Rug - Promo
| Collection: | Ringwood |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ringwood |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |























